Vlastná výroba

Vlastná výroba

U nás je Vaše puzzle stredom pozornosti. Aby sme dosiahli Vašej spokojnosti, kladieme veľký dôraz na kvalitu. Náš sľub: Najväčší výber v najlepšej kvalite. Na tom pracujeme deň za dňom. Naša stratégia je vyrobiť prémiové výrobky. Pretože iba týmto spôsobom máme príležitosť od začiatku si sami definovať kvalitu našich výrobkov - a to sami spoznáte pri skladaní. Hovorí za nás i našich 15 rokov skúseností. Ďalším garantom Vašej spokojnosti sú angažovaní zamestnanci, ktorí venujú zvláštnu pozornosť dodržiavaniu našich vysokých štandardov - od vývoja produktov cez výrobné procesy až po zabezpečenie kvality a nakoniec prepravu.

Puzzle z fotky - unikát
Forma k razenie puzzle

Vývoj produktov

Každý výrobok začína nápadom. Navrhujeme a vyrábame nové výrobky alebo ďalej vyvíjame tie existujúce. Najdôležitejším bodom sú pre nás potreby zákazníkov a trendy na trhu. Aj tu hrá veľkú úlohu vlastná výroba, pretože tak môžeme dostatočne rýchlo reagovať na zmeny. Máme tím projektových manažérov, dizajnérov a manažérov kvality, ktorí sa starajú o nové nápady a návrhy. U produktu prikladáme veľký dôraz na vzhľad, dlhovekosť a aký je výrobok na dotyk. Musíme tiež zohľadňovať medzinárodné zvláštnosti a požiadavky - naše výrobky zasielame do 19 rôznych krajín, Kanady a USA.

Výrobný postup

Výroba puzzlí nie je tak úplne jednoduchá, ako by si niekto mohol myslieť. Je potrebné mať veľa vedomostí v oblasti potrebného materiálu a spracovanie lepenky, papiera či lepidiel. Najmä okolitá teplota a vlhkosť ako hlavné faktory úspechu nie sú v praxi vždy ľahko zvládnuteľné. Moderná digitálna tlač a ručne vyrobené raziacej formy zabezpečia, že si budete naše puzzle užívať aj niekoľko rokov. 
Ale ako sa vlastne premení Vaše fotografie na puzzle? Ako prvý vytlačíme Váš motív na fotopapier. Potom ho nalepíme na špeicálny kartón. Špeciálny rozkouskovací stroj nakoniec rozloží vaše puzzle na jednotlivé dieliky. Na samom konci škárujeme každej vyrobenej puzzle so svojou individuálnou krabičkou.

Tlač puzzle z fotky Zoom
Razenie puzzle z fotky Zoom
Rozkúskované puzzle z fotky Zoom
Spárovanie puzzle a motívu Zoom

Balenie a logistika

Tiež expedícia je veľmi dôležitý proces a aj tu je dôraz na kvalitu. Bola by predsa škoda, keby naše výrobky, ktoré prešli kontrolou kvality nemali zvládnuť prepravu. Máme bezpečný a ekologický obal, ktorý je optimálne prispôsobený produktu. Okrem toho je každá zásielka poistená. Pre vás to znamená jedno: pri poškodenie alebo strate zásielky pre Vás vyrobíme nový výrobok. Okrem toho neustále pracujeme na optimalizácii balení.
Z výrobnej haly priamo k Vám - to nám umožňuje krátke dodacie lehoty.

Rezanie výtlačkov Zoom
Sklad pre zabalené puzzle Zoom
Puzzle na pásovom dopravníku Zoom
Zaskladnenie vyrazených puzzle Zoom
Puzzle na páse Zoom
Puzzle kartón Zoom
Predvyrobené krabičky Zoom
Puzzle na ceste do rozkúskovače Zoom
Tlačiareň Zoom
Forma k razenie puzzle Zoom