Puzzle-rámik

Rámik na puzzle - Vaše fotopuzzle štýlovo zarámované

Vybrať rámik pre puzzle

delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
po, 03.06.2024 - ut, 04.06.2024
Puzzle-rámik

Vybrať rámik pre puzzle

delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
po, 03.06.2024 - ut, 04.06.2024

Puzzle-rámik - Vaše puzzle z fotky, zarámované ešte omnoho krajšie

Tiež to poznáte? Posledný dielik puzzle práve zapadol na svoje miesto a Vy ste právom pyšní na výsledok. Ale čo teraz? Zavŕšte zážitok zo skladania dekoratívnym rámikom. Bola by predsa škoda puzzle opäť rozložiť a vrátiť naspäť do škatuľky. Zaveste si Vaše puzzle z fotky jednoducho na stenu. Váš obľúbený motív zasklený v rámiku je určite omnoho cennejší než nejaký bežný dekoratívny obrázok.

Pripravte sa už teraz na zvedavé pohľady: spolu s ušľachtilým vzhľadom strieborného rámika vyzerá Vaše puzzle úchvatne. Štýlový dizajn, intuitívne zaobchádzanie a dôraz na každý detail spracovania z neho robia nenahraditeľné príslušenstvo pre Vaše puzzle.

Zoznam hlavolamov pre detailné zobrazenie fotohádanky

Vyberte si Váš puzzle-rámik:

Prečo aj Vy potrebujete puzzle-rámik

Až keď po prvý raz uvidíte zarámované puzzle z fotky, ako sa krásne vyníma na stene, uvedomíte si, prečo sú rámiky na puzzle také obľúbené. Prelína sa tu extravagancia a elegancia s Vašimi najkrajšími okamihmi. Viac individuality snáď už ani nie je možné.

Ale to je iba začiatok. Nájdete aj pragmatické dôvody. Skladanie puzzle je skvele strávený voľný čas. Mnohokrát ubehne aj niekoľko hodín, než dosiahnete cieľ a zložíte puzzle. Teraz sa priamo ponúka perfektná možnosť, ako s puzzle vkusne a prakticky naložiť. Málokto chce puzzle opäť rozobrať a vrátiť späť do škatuľky. Využite práve náš rámik, ktorý dodá puzzle čestné miesto a oživí prázdne steny.

Ochrániť puzzle pred špinou a prachom, nepoškodiť pri preprave z miesta A do miesta B alebo zavesiť na stenu bez toho, aby bolo nutné puzzle vopred nalepiť. Toto všetko sú dobré dôvody, prečo si rámik objednať.

Predstavte si, že dostanete prvý raz puzzle vytvorené z Vašej najobľúbenejšej fotky. To ale nie je všetko. Krátko nato i perfektný na mieru pasujúci rámik priamo pre Vaše puzzle - až to dodá tú poslednú čerešničku na tortu. Puzzle-rámik Vám odporúčame ako originálne príslušenstvo k puzzle. Nielen deti sa radujú, keď im rámik s puzzle skrášli izbičku, ale ocenia ho aj dospelí, pretože puzzle dodá zvláštny nádych exkluzivity.

rámik

Prednosti

 •  Priamo na mieru pre Vaše puzzle z fotky
 •  Špeciálne a na milimeter presne vyrobený
 •  Optimálna ochrana, robustný, pevný a prachu odolný, vďaka stabilnej zadnej strane a prednému sklu
 •  Žiadne známky opotrebovania ani pri častej výmene puzzle
 •  Na opakované použitie (pokiaľ motív neprilepíte)
 •  Starostlivo zabalený
 •  Pohodlný, možno hneď objednať

Kvalita má budúcnosť

Náš puzzle-rámik je vyrobený priamo na mieru, pretože bol vyvinutý súčasne s puzzle. Niektoré drobnosti nie sú na prvý pohľad zrejmé. Ale pri dôkladnom preskúmaní môžete vidieť, že sme si na každom detaile dali naozaj záležať. Výsledkom je jedinečný rámik pre jedinečné puzzle z fotky.

Zoznam hlavolamov pre detailné zobrazenie fotohádanky

Hliníkový rámik

 • Stabilný profil
 • Profil chránený proti UV žiareniu
 • Patentovaný systém zatvárania
 • Jednoduchá montáž

 

Zadná strana, závesný systém

Zadná strana, závesný systém

 • Ekologické, certifikované E1
 • Na mieru a stabilný
 • Bezpečnostný závesný systém - možno zavesiť na výšku i na šírku
zabalený

Vďaka tomu Váš unikát dorazí bezpečne zabalený až k Vám

Zaslať pre nás znamená najskôr optimálne zabaliť. Tento krok je veľmi dôležitý, aby ste zážitok z Vášho nákupu vnímali pozitívne. Konkrétne: tovar k Vám musí doraziť nepoškodený.

Balenie našich rámikov komplikuje práve použitie krehkých materiálov, v hre je napríklad ochrana skla. Dobrá správa: podarilo sa nám vyvinúť kartón, ktorý poskytuje dostatočnú ochranu pred poškodením.

To netvrdíme iba my, ale predovšetkým naši zákazníci z celého sveta. Používame kartóny z dvojitej lepenky. U rámikov pre 2000 dielikov prírezy BC 270, u ostatných prírezy EB 230. A ešte jedna správa na koniec: všetky balenia sú šetrné k životnému prostrediu. Ak by aj napriek tomu došlo pri preprave k poškodeniu, zašleme Vám zdarma nový rámik.

Tipy a nápady

Tipy a nápady

 • Návod: Vaše puzzle z fotky zarámujete nasledovne
  Návod: Vaše puzzle z fotky zarámujete nasledovne

  Zarámované puzzle na stene je skvelý nápad na dekoráciu. Nezáleží na tom, či má puzzle 48, 100, 200, 500, 1000 alebo 2000 dielikov, v ponuke máme presný rámik. Špeciálne vlastnosti každého variantu puzzle si vyžadujú rôzne druhy rámikov na puzzle.

  Aby ste sa rýchlo zorientovali, spísali sme všetky najdôležitejšie informácie:

 • Ako správne zavesiť rámik na puzzle
  Zaveste zoznam skladačiek

  Pokiaľ dodržíte pár zásad, je veľmi jednoduché rámik zavesiť. Veľmi dôležité: rámik musí byť pripevnený rovno a samozrejme bezpečne. Budete k tomu potrebovať nasledujúce: ceruzku, zvinovací meter, klinec, kladivo a vodováhu.

  Pracujte vo dvojici. Od pomocníka si nechajte pridržať rámik na stene, kam ho budete chcieť umiestniť. Dívajte sa z väčšej vzdialenosti, aby ste správne mohli určiť pozíciu. Záleží na Vás, či preferujte rámik vyššie alebo nižšie. V galériách visia obrázky väčšinou tak, aby sa stred motívu nachádzal kúsok pod úrovňou očí. Aby ste docielili ideálny súlad, môžete sa orientovať aj podľa výšky dverí, okien či regálov.

   

  Označte si ceruzkou na stene stred horného okraja rámika. Zmerajte si vzdialenosť medzi horným okrajom a závesným systémom na zadnej strane rámika a od značky na stene sa pohybujte dole práve o túto vzdialenosť. Na tomto mieste môžete zatĺcť do steny klinec. Bežne stačí jeden klinec. Zatĺkajte ho pod uhlom 45°. Pokiaľ nejde z akéhokoľvek dôvodu klinec zatĺcť, odporúčame Vám, aby ste použili skrutku s hmoždinkou. Ideálna je veľkosť hmoždinky č. 6 (pri použití vrtáku č. 6).

  Na určenie správnej polohy zavesenia použite vodováhu. Tú položte na hornú hranu rámika a pohybujte rámikom, až kým sa vzduchová bublina vo vodováhe neustáli v strede.

Puzzle doplnky

Lepidlo na puzzle

Po skladanie príde na rad lepenie. S našim lepidlom na puzzle si obrázok nielen ochránite, ale aj spojíte na trvalo. Tak sa žiadny dielik nemôže stratiť.

Puzzle-podložka

Nechať nezložené puzzle len tak ležať alebo ho neustále prenášať sem tam po byte, to je minulosťou. S našou podložkou na skladanie máme perfektný tip, ako môžete skladať.

 • Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH