Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu

Puzzle Premium od puzzleYOU

Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu

Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu

Puzzle Premium od puzzleYOU

Našou úlohou je okrem iného zaručiť sa za náš výrobok: najväčší výber z najlepšej kvality. Úplne sme sa zbláznili do puzzle. A to, že chceme byť s každou skladačkou puzzle lepší, má dobrý dôvod. Na naše výrobky máte oprávnene vysoké nároky. Nakoniec ste ich osobito stvárnili vlastnými fotkami a chcete svoj unikát darovať milovanému človeku. Týmto nárokom chceme vyhovieť profesionálnym spracovaním puzzle a láskou k detailu.

15-ročnú záruku
15-ročnú záruku

Fotopuzzle s 15-ročnou zárukou

Už poznáte našu 15-ročnú záruku? Náš prísľub kvality sa vzťahuje na trvanlivosť tlače, lepenky a kašírovania. Stanovený cieľ: s vašimi puzzle budete bezpochyby spokojní – aj po mnohých rokoch.

Najlepšia kvalita puzzle a vlastná výroba

​Sľuby a záruky môže dať človek len vtedy, keď je o nich sám pevne presvedčený. A my sme. Mnohé roky sme si osvojovali odborné poznatky, aby sme mohli ako prémioví výrobcovia puzzle vytvárať trh. Rozhodnutie pre vlastnú výrobu puzzle a hier bolo v tomto prípade kľúčové.

kvalita puzzle a vlastná výroba

Perfektné puzzle vďaka precíznemu vysekávaniu

Precízne vysekané puzzle sú garanciou najlepšej zábavy. Sila ručne robeného vysekávacieho noža je u nás v čo najlepšom pomere k hrúbke lepenky. Všeobecne platí, že jemné vysekávacie nástroje a hrubá lepenka zaručujú dobrú kvalitu. Vytvoriť medzi oboma ideálny pomer je ozajstné umenie, milimetrová práca v pravom zmysle slova. Výsledok: na jednej strane sa diely dajú jednoducho a hravo poskladať, ale na druhej stranu spolu držia pevne a trvalo. Výčnelky a otvory pre ne určené do seba perfektne zapadajú. Rôznorodé vysekávanie sa popritom dodatočne postará o tú pravú radosť z puzzle.

Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu
Lepenka Premium od puzzleYOU
Luxusný povrch
Záverečná kontrola
Lepenka Premium

Lepenka Premium

Pri výrobe používame vysokokvalitnú 2,2 mm hrubú lepenku. Tá urobí vaše fotopuzzle obzvlášť pevné a odolné. Teda radosť bude trvať aj po viacnásobnom skladaní. A dieliky vydržia bez problémov dokonca aj pri intenzívnej záťaži detskými rukami. Samozrejme, že pri používanom materiáli dbáme okrem najvyššej kvality aj na životné prostredie. Na fotke vľavo vidíte takzvaný dielik Discounter s 1,5 mm hrubou lepenkou a vedľa vpravo na porovnanie dielik Premium od puzzleYOU.

Luxusný povrch

Luxusný povrch

Naše fotopuzzle sa vyznačujú antireflexným matným povrchom. Vďaka tomuto povrchu puzzle vyzerajú obzvlášť exkluzívne. Radosť z puzzle neruší žiadne odrážanie, ani na priamom svetle – nezáleží na tom, či puzzle skladáte v zime pri svetle sviečok, alebo v lete na terase. Diely sú vyrobené zo špeciálneho papiera, ktorý je príjemný na dotyk.

Prísna záverečná kontrola

Prísna záverečná kontrola

Všetky fotopuzzle musia prejsť prísnou záverečnou kontrolou. Von z výroby môžu ísť len také puzzle, ktoré zodpovedajú našim požiadavkám. Preto po výrobnom procese všetky puzzle dôkladne prekontrolujeme. Našou hnacou silou je vaša radosť z úspešného darčeka. Každý deň niečo nové! Kontrolované sú hlavne:

 •     tlač motívu,
 •     kašírovanie motívu na lepenke,
 •     vysekávanie,
 •     tlač a kašírovanie škatúľ.

Porovnávanie kvality

Skladatelia puzzle na fórach a blogoch presne opisujú, aké požiadavky by podľa nich mali spĺňať vysokokvalitné puzzle. Diely do seba musia zapadať len na určených miestach a musia byť dokonale vysekané tak, že nebudú navzájom nijako spojené. Keď sú už však poskladané, majú držať pohromade tak, že sa jednotlivé úseky skladačky dajú na podložke presunúť. V balení by malo byť málo prachu spojeného s výrobou a tvar dielikov by mal byť rôznorodý tak, aby stupeň náročnosti nebol príliš vysoký. Výrobcovia puzzle boli v jednom nezávislom teste dôkladne testovaní. Fotondo.sk obstáli s hodnotením „veľmi dobre“.

Kvalita puzzle od puzzleYOU

 •  vlastná výroba puzzle
 •  precízne vysekávanie
 •  2,2 mm hrubá lepenka Premium
 •  jedinečnosť a súdržnosť dielov
 •  moderná digitálna tlač
 •  systematické kontroly kvality
 •  dodržanie normy v oblasti bezpečnosti hračiek DIN-EN 71, čo sa týka zdravia ohrozujúcich zložiek
 •  15-ročná záruka
prostredia dôležitá

V spoločnosti puzzleYOU je pre nás ochrana životného prostredia dôležitá, a preto tiež robíme krok smerom k "zelenšej" budúcnosti. Vďaka tomu, že sa zaobídeme bez obalu na škatuľke, môžeme ušetriť niekoľko ton plastového odpadu každý rok a konať tak oveľa udržateľnejším. To je možné vďaka novému typu zatvárania pomocou malých štítkov na bokoch krabice.

Okrem toho sú naše krabičky a dieliky opatrené špeciálnou hornou vrstvou, vďaka ktorej sú odolnejšie. Ale nielen to: vďaka novému povrchu ťažíte tiež z lepšej priľnavosti a brilantné farebnej stálosti. Vďaka tomu sú naše výrobky odolnejšie proti poškriabaniu a odpudzujú špinu, takže opakovaná skladanie nemôžu našim výrobkom ublížiť.