Velikonoční fotopuzzle pro děti a dospělé

Uchovajte si svoje obľúbené okamihy na veľkonočným fotopuzzle

Navrhnite si veľkonočné fotopuzzle

delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
po, 03.06.2024 - ut, 04.06.2024
Velikonoční fotopuzzle pro děti a dospělé_mobile
Počet dielikov
Cez 2 milióny spokojných zákazníkov

Cez 2 milióny spokojných zákazníkov

Dnes objednáte, zajtra odošleme!

Dnes objednáte, zajtra odošleme!

Prémiová kvalita: zárukou 15 rokov

Prémiová kvalita: zárukou 15 rokov

Cez 2 milióny spokojných zákazníkov

Cez 2 milióny spokojných zákazníkov

Dnes objednáte, zajtra odošleme!

Dnes objednáte, zajtra odošleme!

Prémiová kvalita: zárukou 15 rokov

Prémiová kvalita: zárukou 15 rokov

Veľkonočné fotopuzzle pre deti a dospelých

Jar sa prebúdza, začínajú kvitnúť krokusy a narcisy... A Vy ešte stále nemáte nápady na veľkonočné darčeky? Vyberte si z najväčšej ponuky puzzle v Európe a vytvorte originálne fotopuzzle pre deti aj dospelých.

Veľkonočné puzzle pre deti

Ak je veľkonočné puzzle určené pre deti, odporúčame naše detské puzzle. Sú ideálnym darčekom pre deti, pretože obsahujú dvojitý wow efekt: vidieť svoju fotografiu na puzzle je už pre deti veľmi fascinujúce. Ale ich fotografia v spojení s ich obľúbenými hrdinami je ešte lepšia! Puzzle s jednorožcami, dinosaurami a hasičmi - tento veľkonočný darček zaručene vyčarí úsmev na detských tvárach!

Detské puzzle puzzleYOU spĺňajú prísne požiadavky normy pre hračky a zaručene neobsahujú škodlivé zložky. Vďaka veľkým a pevným dielikom puzzle sa zabavia aj malé deti. Naše detské puzzle so 48, 100 a 200 dielikmi sa odporúčajú pre deti približne do 10 rokov.

Pokud je velikonoční puzzle určeno pro děti, doporučujeme naše dětské puzzle. Jsou ideálním dárkem pro děti, protože obsahují dvojí wow efekt: vidět svou fotografii na puzzle je pro děti už tak velmi fascinující. Ale jejich fotografie ve spojení s jejich oblíbenými hrdiny je ještě lepší! ...zobraziť viac ...menej reklám Puzzle s jednorožci, dinosaury a hasiči - tento velikonoční dárek dětem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři!

Dětské puzzle puzzleYOU splňují přísné požadavky normy pro hračky a zaručeně neobsahují škodlivé složky. Díky velkým a pevným dílkům puzzle se zabaví i malé děti. Naše dětské puzzle se 48, 100 a 200 dílky doporučujeme pro děti přibližně do 10 let.

Velikonoční dárky pro každý rozpočet

Veľkonočné darčeky pre každý rozpočet

Neoddeliteľnou súčasťou veľkonočného košíka je čokoládový zajačik. Pridajte niekoľko farebných vajíčok a pekné prianie - a veľkonočný darček je pripravený. Ale to predsa nemôže byť všetko, nie? Máme ideálne riešenie pre tých, ktorí nechcú len typické veľkonočné darčeky. Naše fotopuzzle ponúkajú nespočetné možnosti kreatívneho dizajnu a veľa priestoru na želanie Vašim blízkym "Šťastnú Veľkú noc".

Ale aký drahý by mal darček byť? Na Veľkú noc zvyčajne nechceme dávať príliš veľké darčeky, ale nejaká drobnosť môže byť. Vďaka množstvu rôznych veľkostí puzzle môžete poslať osobný veľkonočný pozdrav s fotopuzzle už od 19,99 € 15,99 € .

Počet dielikov
Počet dielikov
Velikonoční dárky pro každý rozpočet
Velikonoční pexeso

Veľkonočné pexeso: Veľkonočná zábava zaručená

Ak sa Vaši blízki radšej hrajú, než riešia hlavolamy, skvelým nápadom na originálny veľkonočný darček je pexeso pre celú rodinu. S týmto osobným darčekom sa môžete šikovne pochváliť fotografiami. Stačí si vybrať medzi 36 alebo 72 kartami, t. j. medzi 18 alebo 36 pármi kariet.

Je na Vás, či pre svoje pexeso na spomienky použijete fotografie členov rodiny, známych alebo celého okruhu priateľov. Na spestrenie osláv môžete použiť aj vtipné fotografie zvierat vašich vlastných domácich miláčikov alebo veselé fotografie Vás a Vášho partnera či súrodencov z detstva. Vašej kreativite sa pri vytváraní jedinečného veľkonočného prekvapenia medze nekladú.

Rám na puzzle

Rám na puzzle

Rámček na fotopuzzle premení Vaše originálne puzzle na vysokokvalitný dekoratívny predmet. Zavesenie puzzle na stenu je hračka. Naše rámy sú k dispozícii pre všetky veľkosti puzzle od puzzleYOU.

  • Vyrobené z vysokokvalitného hliníka
  • Na milimeter presne
  • Obal odolný proti rozbitiu

od 24,99 €

 

 

Prehľad nápadov na veľkonočné darčeky

  • Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH